Apie mus

„Kreditų draudimo brokeris“ – vienintelis specializuotas kreditų draudimo ir kreditų rizikos valdymo konsultacijas teikiantis brokeris Baltijos šalyse ir Rytų Europoje. Bendrovės veiklos sritys: kreditų draudimas, pirkėjų kreditavimo valdymo konsultacijos ir mokymai; efektyvios pirkėjų kreditavimo sistemos diegimas įmonėse; pirkėjų kreditavimo rizikos įvertinimas. Bendrovė kartu su kitomis grupės įmonėmis teikia kreditines ataskaitas apie Lietuvos ir užsienio pirkėjus; konsultuoja prekybos finansavimo klausimais; padeda gauti aukštesnius kredito limitus iš kreditų draudimo kompanijų, teikia kreditų valdymo, skolų išieškojimo paslaugas.

Klientui garantuojamas išskirtinis dėmesys – kiekvieną draudimo sutartį aptarnauja paskirtas sutarties administratorius.

Žinios, konfidencialumas, kokybė, sutartų terminų laikymasis, išskirtiniai sprendimai, profesionali komanda ir ilgametė darbuotojų patirtis – tai „Kreditų draudimo brokeris“ pranašumas ir savybės, kurias vertina klientai ir partneriai.

„Kreditų draudimo brokeris“ nuolatos investuoja į papildomų paslaugų plėtimą, naujų produktų įvedimą į rinką bei plėtrą kitose šalyse, todėl teikiamos paslaugos geriausiai atitinka kliento poreikius ir lūkesčius.