ICBA

Tarptautinis kreditų brokerių susivienijimas (International Credit Brokers Alliance – ICBA) – 1999 m. įkurta didžiausia pasaulyje nepriklausomų profesionalių prekinių kreditų draudimo brokerių grupė. ICBA šiuo metu turi atstovybes 30-yje pasaulio šalių – tai pasaulinis draudimo brokerių tinklas, aptarnaujantis daugiau nei 8000 klientų.

ICBA partneriai – tai savo rinkose pirmaujančios nepriklausomos brokerių įmonės, besispecializuojančios kreditų ir politinės rizikos draudimo srityje, teikiančios prekybos finansavimo, verslo skolų išieškojimo, informacijos apie reitingus teikimo paslaugas.

ICBA tarptautinėms įmonėms, vykdančioms verslo sandorius visame pasaulyje, teikia kreditų draudimo ir verslo finansavimo paslaugas. Paslaugos atitinka vietos reikalavimus (atsižvelgiama į klientų rinkų, kreditavimo, produkcijos, pardavimo strategijų ir verslo finansavimo sąlygas) ir pritaikytos pagal pasaulinius poreikius. ICBA partnerių privalumai – tai konkurencingumas, profesionalumas ir operatyvus bendravimas su klientais.

Daugiau informacijos - www.icba-online.com