Istorija

Įsteigta 2000 m. lapkritį, įmonė tapo pirmuoju specializuotu kreditų draudimo brokeriu Lietuvoje ir Baltijos valstybėse.

2001 m. spalio mėn., siekiant pabrėžti veiklos specifiką ir išskirtinumą, įmonės pavadinimas buvo pakeistas į „Kreditų draudimo brokeris“.

2003 m. „Kreditų draudimo brokeris“ su keliomis kreditų valdymo ir skolų išieškojimo paslaugas teikiančiomis įmonėmis susivienijo po IR GRUPĖS ženklu. IR GRUPĖ įmonėms galėjo pasiūlyti ne tik atskiras, bet ir kompleksines kreditų rizikos valdymo paslaugas.

2004 m. kovo mėn. „Kreditų draudimo brokeris“ tapo ICBA (International Credit Brokers Alliance - tarptautinio brokerių aljanso, vienijančio specializuotus kreditų draudimo brokerius visame pasaulyje), nariu, kuruojančiu Baltijos šalis.

2004 m. įmonė pirmoji Baltijos šalyse klientams pasiūlė vienos didžiausių pasaulio kreditų draudimo kompanijų „Atradius“ paslaugas.

2008 m. pradėjome bendradarbiauti su Belgijos draudimo kompanija „Ducroire | Delcredere SA.NV's“.

2009 m. pradėjome bendradarbiauti su Austrijos draudimo kompanija „GARANT Versicherungs-AG“.

2009-2010 m. „Kreditų draudimo brokeris“ dalyvavo Valstybės specialiųjų garantijų dėl eksporto kredito draudimo programos kūrime ir įgyvendinime.

2010 m. grupės ženklas buvo pakeistas į „Credit Management Group“, o „Kreditų draudimo brokeris“ tapo pagrindine „Credit Management Group“ įmone.

2010 m. lapkričio mėn. „Kreditų draudimo brokeris“ išplėtė savo veiklą, įkurdamas biurą Latvijoje.

2011 m. "Kreditų draudimo brokeris" kartu su didžiausiu Rusijoje draudimo brokeriu "Malakut" įkūrė specializuotą kreditų draudimo brokerį Rusijoje (ICBA Russia).