Pirkėjų kreditingumas

Mes teikiame kreditines ataskaitas apie Lietuvos ir užsienio įmones. Pagal kliento poreikius ataskaitą paruošia patyręs rizikos vertinimo specialistas arba ji užsakoma iš informacinių agentūrų. Turime išplėtotą kreditinių ataskaitų užsakymo tinklą, dirbame su pasaulinėmis bei regioninėmis informacinėmis agentūromis, tokiomis kaip D&B, Coface, FCIB, IGK Group, TCM ir kitos. Lietuvoje bendradarbiaujame su visomis pagrindinėmis informacinėmis agentūromis: Baltfakta, Coface, Creditinfo Lietuva, Creditreform Lietuva.

Užsakant kreditines ataskaitas, priklausomai nuo šalies, padedame parinkti tinkamiausią toje šalyje kreditinių ataskaitų tiekėją (informacinę agentūrą) ir geriausią kainą bei tinkamiausią įvykdymo terminą.

Mūsų paslaugos neapsiriboja vien tik kreditinių ataskaitų pateikimu. Gavus ataskaitą, patarsime kreditavimo rizikos ir sprendimo dėl kreditavimo priėmimo klausimais.

> Kreditinių ataskaitų pavyzdžiai

Dėl informacinės agentūros ar kitų klausimų, susisiekite su mumis el. paštu ar telefonu.: 8 5 2788821. Užsisakykite ataskaitas prisijungę.

 

Užsienio agentūrų teikiamų ataskaitų kainininkas:
* "On-line" ataskaita pateikiama iškart

Šalis Kaina (litais be PVM)
Terminas (darbo dienomis)
0* 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10