Specializuoto brokerio paslaugos

Draudimo kaina. Ilgametė specializacija kreditų draudime padėjo sukaupti neįkainojamą patirtį ir sukurti tvirtus ryšius su draudimo kompanijomis, kurių dėka savo klientams galime pasiūlyti geriausias kreditų draudimo kainas. Mūsų suderėtos kainos geriausiai atitinka siūlomą draudimo apsaugos lygį ir sutarties sąlygas.

Apsaugos užtikrinimas. Naudodamiesi savo patirtimi ir žiniomis, klientams gauname maksimalius kredito limitus už geriausią galimą kainą bei palankiausiomis sąlygomis.

Papildomi privalumai. Derėdamiesi su draudiku, atstovaujame savo klientą ir tariamės dėl sąlygų, tenkinančių kliento, o ne draudiko poreikius. Daug dėmesio skiriame kredito limitų kokybei, todėl įtikiname draudiką peržiūrėti prisiimtas rizikas.

Efektyvus žalų reguliavimas. Padedame sutvarkyti dokumentus dėl draudimo išmokų gavimo, išspręsti iškilusias problemas be teisminio proceso. Kilus nesutarimams ar ginčams su draudimo kompanija, rekomenduojame patyrusius teisininkus, turinčius ilgalaikę patirtį kreditų draudimo srityje.

Draudimo kontrakto administravimas. Kiekvienai sutarčiai paskiriamas sutarties administratorius, kuris atstovauja kliento interesus draudimo sutarties galiojimo metu. Įvertiname esamas kredito draudimo sutartis ir kliento poreikius, pateikiame palankiausius kredito draudimų kompanijų pasiūlymus, rūpinamės sutarties sąlygomis, informuojame apie sutarties pasikeitimus. Teikiame konsultacijas ir pagalbą administruojant draudimo sutartį, sprendžiame bet kokias iškilusias problemas.

Globalūs sprendimai. Bendradarbiaujame tiek su vietinėmis, tiek su užsienio draudimo kompanijomis, todėl galime pasiūlyti paslaugas, atitinkančias Lietuvos ir tarptautinių įmonių poreikius. Mūsų ryšiai su užsienio draudimo kompanijomis leidžia aptarnauti bet kurią tarptautinę įmonę, nepriklausomai nuo jos veiklos vietos.